Panel používateľa

Dôležité! - neprehliadnite

Dôležité!  - neprehliadnite

Návod k zabudovaniu minibarov DOMETIC

Skladové číslo: DOM_BUILD

Dostupnosť: Skladom

Mám otázku

popi
Plastová nožička k pripevneniu minibau Dometic A310MB (a iné) do nábytku, na jeden minibar potrebné dve nožičky, farba: čierná.
K bezporuchovej prevádzke minibaru je nutné zabezpečiť jeho odvetranie. Počas procesu chladenia dochádza k tvorbe tepla na platničkách kondenzátora v zadnej časti minibaru. Toto je nutné správnym spôsobom odviesť do okolitého prostredia. Pre správne fungovanie minibaru je optimálne teplota okolitého prostredia 16 - 32 °C. Pokiaľ odvetranie nie je zabezpečené, môže dôjsť k zníženiu chladiaceho výkonu a zvýšeniu spotreby energie.

Na obrázku sú zobrazené možnosti zabudovania minibaru. Vstupné  a výstupné otvory musia mať prierez o veľkosti minimálne 200 cm2. Rovnako je nutné nechať voľný priestor o veľkosti 20 mm medzi zadnou stenou minibaru a nábytku.

Návod na stiahnutie

značka: DOMETIC

cenova ponuka

gls

porucha

financie

SERVIS

VYUŽITE !!
• zaručný, pozáručný servis tlačiarní
   EPSON 
   BROTHER


Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie

Kontrolný kód

i