Panel používateľa

Profil spoločnosti

Spoločnosť VECTOR SK, s.r.o. bola založená v roku 2006 s cieľom uspokojiť neustále sa zvyšujúci dopyt zo strany slovenských hoteliérov o komplexné dodávky a služby v segmente hotelového vybavenia. Za pomerne krátku dobu sme sa stali významným partnerom mnohých hotelov a penziónov na Slovensku.

V súčasnosti disponujeme najširším sortimentom hotelového vybavenia na slovenskom trhu. Mnohé renomované značky výhradne zastupujeme resp. sme priami dovozcovia ich produktov. Spolupracujeme s poprednými európskymi a svetovými výrobcami a distribútormi hotelových produktov. Ponúkaný sortiment je dôsledne vyberaný s prihliadnutím na nároky hotelového používania, je neustále dopĺňaný a obnovovaný podľa najnovších trendov. Neoddeliteľnou súčasťou našej filozofie predaja je aj poskytovanie kvalitných služieb, či už poradenských, prepravných, servisných resp. montážnych.

Naším hlavným cieľom je uspokojenie potrieb každého zákazníka, ktorý nás osloví, či sa jedná o kompletné vybavenie celého hotelu alebo len o malé objednávky. Naši obchodní zástupcovia sú pripravení poradiť a ponúknuť optimálne riešenie vašich požiadaviek.

Veríme, že Vás naša ponuka zaujme a tešíme sa na budúcu spoluprácu.

cenova ponuka

gls

porucha

financie

 

 

DOPORUČUJEME

DOPORUČUJEME


exkluzívny difuzér s dezinfekčným aroma olejom 200 ml

Prihlásenie